Zwrot i wymiana

Wszystkie nasze produkty można zwrócić lub wymienić w terminie do 14 dni od otrzymania przesyłki.

Zależy nam, aby cały proces był jak najbardziej wygodny i przyjazny dla Państwa. Poniżej opisujemy, jak najłatwiej dokonać zwrotu lub wymiany towaru.

Wymiana

W celu wymiany zakupionego produktu na inny, prosimy o kontakt pod adresem info@mafiko.pl lub telefonicznie pod nr +48 507142950. Po uzgodnieniu z nami chęci wymiany, prosimy o odesłanie towaru w nienaruszonym stanie wraz z dowodem zakupu na adres: 

Mafiko
Kolonia Wojewódzka 7
43-190 Mikołów


Nowy produkt wysyłamy do Państwa w momencie, gdy: 

  • otrzymamy odesłany przez Państwa towar bez żadnych śladów użytkowania wraz z dowodem zakupu 
  • po dokonaniu wpłaty różnicy w cenie między produktami, jeśli cena nowego produktu będzie wyższa  

W przypadku, gdy cena nowego produktu będzie niższa, zobowiązujemy się niezwłocznie (maksymalnie do 3 dni) po otrzymaniu odesłanego przez Państwa produktu w nienaruszonym stanie wraz z dowodem zakupu do zwrotu różnicy w cenie na Państwa konto, korzystając z takiej samej metody z jakiej korzystali Państwo opłacając zamówienie w naszym sklepie.

Zwrot

Aby zwrócić towar, wystarczy napisać na czystej kartce czytelnym pismem powiadomienie o rezygnacji z zakupu, w którym powinny się znaleźć takie informacje jak: imię i nazwisko, nr zamówienia, nr konta do zwrotu oraz podpis. 

Mogą Państwo również skorzystać z formularza odstąpienia od umowy dostępnego poniżej. Gotowy formularz mogą Państwo dołączyć do przesyłki kurierskiej lub wysłać nam skan na adres email: info@mafiko.pl

Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym odebrali Państwo zamówienie. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni.

Proszę dokonać zwrotu towaru na adres:

Mafiko
Kolonia Wojewódzka 7
43-190 Mikołów

Produkt, który Państwo zwracają, musi być w stanie nienaruszonym, nie może nosić żadnych śladów użytkowania. Produkt musi także posiadać wszystkie metki, etui, bibuły zabezpieczające i opakowanie w nienaruszonym stanie.

Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały użyte przy składaniu zamówienia, w terminie do 14 dni od otrzymania towaru.

Koszt za odesłanie towaru nie jest zwracany. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu towarów.


FORMULARZ ZWROTU

FORMULARZ REKLAMACYJNY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl