NEGOCJUJ

Witaj serdecznie,

Bardzo cieszę się, że nas tutaj odwiedziłaś.

Mam Ci do przedstawienia nowy projekt, który zrodził się w naszych głowach dość niedawno.

Projekt „NEGOCJUJ” jest czymś nowym i mamy nadzieję, że znajdziesz w nim korzyści dla siebie, ale nie tylko…

Proszę, poświęć około 90 sekund by zapoznać się z poniższym tekstem i dowiedz się o co chodzi.

Zanim wytłumaczymy dokładnie zasady, proszę zapoznaj się z historią tego jak powstał ten projekt.

Parę miesięcy temu, od jednej z was dostaliśmy wiadomość w formie maila. Był to mail, w którym klientka (uznajmy, że miała na imię Kasia) napisała, że jest zainteresowana zakupem jednych z kolczyków. Chciała je zakupić, gdyż jak twierdziła, chce obdarować nimi bliską osobę i uważa, że ślicznie pasowałyby do tej osoby. Niestety z uwagi na wysoką cenę produktu nie może sobie pozwolić, by całość kwoty zapłacić i czy możemy zaoferować jakiś rabat. Bardzo jej zależy i byłaby wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź.

W tym momencie przyznajemy szczerze, że byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Otóż spodobała nam się szczerość, ale również odwaga Kasi.

Dlaczego?

Ponieważ Kasia, nie bała się zawalczyć o swoje. Przypomniało nam to o czymś, mianowicie o sile kobiet. Kobiet, które często borykają się z pewnymi problemami w życiu, ale mają swoje marzenia. Ten mały gest, drobny ruch w postaci maila z pytaniem był czymś więcej. Czymś drobnym, ale pokazującym iskrę. Iskrę, która mówiła, że skoro Kasia wysłała do nas wiadomość i ku naszej uciesze otrzymała rabat, dzięki któremu już było ją stać na zakup kolczyków. Może kolejnego dnia Kasia zrobi kolejny krok, zapyta o awans w pracy, a jeszcze kolejnego podejmie inną ważną decyzję życiową. Skoro pisząc do obcych ludzi udało jej się wywalczyć satysfakcjonującą cenę produktu, to może jutro uda jej się wywalczyć coś jeszcze większego. Właśnie to zachowanie, ta drobna iskra nas zachwyciła, a nawet wzruszyła.


Pamiętajcie o swojej sile i dążeniu do swoich celów. My sami również staramy się stale walczyć o swoje cele. Bardzo często jest ciężko i chwile szczęścia zdarzają się rzadko, jednak dla takich chwil człowiek się stara.

Ta historia pokazała nam również ludzką stronę naszych klientek oraz nas samych w tej relacji. Mianowicie i my i wy jesteśmy ludźmi. To jest piękne, że zawsze możemy znaleźć nić porozumienia, wysłuchać drugiej osoby, może pomóc w pewnej kwestii. Chcielibyśmy, żeby ten projekt niósł za sobą symbol siły kobiet walczących o swoje cele i marzenia. Kobiet, które wychodzą ponad szereg, starają się i są zawzięte w dążeniu do swego. Wierzymy po prostu, że mała iskra potrafi rozpalić ogień. Drogie Panie, miejmy w sobie ten ogień i płońmy żywym ogniem, bo jesteśmy pięknie i silne.

Tych maili było kilka z różnymi historiami, lecz każdy był szczery i nie sposób było odnieść wrażenia, że chcesz pomóc tej drugiej osobie.

Przedstawię teraz zasady, które są niezwykle proste i myślę, że klarowne.

Otóż w przypadku, gdy jesteś zainteresowana jakimś z naszych produktów – zrób coś więcej, zawalcz i napisz do nas maila. Do 24h postaramy się odpowiedzieć na każdą wiadomość. Od was i od nas zależy wynik takich rokowań ale jak to w negocjacjach bywa – na koniec może być jedna ze stron wygrana, a druga przegrana, albo obie wygrane. Oczywiście dla nas najlepszym rozwiązaniem będzie, kiedy to obie strony wyjdą z tych negocjacji zwycięsko.

Dlatego w skrócie, podsumowując – bądź sobą, zawalcz i cieszmy się z małego sukcesu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl