Boucles d'oreilles de mariage

Boucles d'oreilles St Clair - GOLD Boucles d'oreilles St Clair - GOLD
Prix:

153,47 €

szt.
vérifier plus
Boucles d'oreilles St Clair - ROSE GOLD Boucles d'oreilles St Clair - ROSE GOLD
Prix:

153,47 €

vérifier plus
Boucles d'oreilles Zoey - GOLD Boucles d'oreilles Zoey - GOLD
Prix:

147,16 €

szt.
vérifier plus
Boucles d'oreilles Zoey - ROSE GOLD Boucles d'oreilles Zoey - ROSE GOLD
Prix:

147,16 €

szt.
vérifier plus
Boucles d'oreilles Zoey - SILVER Boucles d'oreilles Zoey - SILVER
Prix:

147,16 €

szt.
vérifier plus
Boucles d'oreilles Kate - GOLD Boucles d'oreilles Kate - GOLD
Prix:

145,05 €

szt.
vérifier plus
Boucles d'oreilles Kate - SILVER Boucles d'oreilles Kate - SILVER
Prix:

145,05 €

szt.
vérifier plus
Boucles d'oreilles Kate - ROSE GOLD Boucles d'oreilles Kate - ROSE GOLD
Prix:

145,05 €

vérifier plus
Boucles d'oreilles Elwood - GOLD Boucles d'oreilles Elwood - GOLD
Prix:

136,63 €

vérifier plus
Boucles d'oreilles Elwood - SILVER Boucles d'oreilles Elwood - SILVER
Prix:

136,63 €

szt.
vérifier plus
Boucles d'oreilles Willow- GOLD Boucles d'oreilles Willow- GOLD
Prix:

145,05 €

vérifier plus
Boucles d'oreilles Willow- SILVER Boucles d'oreilles Willow- SILVER
Prix:

145,05 €

vérifier plus
Boucles d'oreilles Willow- ROSE GOLD Boucles d'oreilles Willow- ROSE GOLD
Prix:

145,05 €

vérifier plus
Boucles d'oreilles Natalia - SILVER Boucles d'oreilles Natalia - SILVER
Prix:

147,16 €

szt.
vérifier plus
Boucles d'oreilles Natalia - GOLD Boucles d'oreilles Natalia - GOLD
Prix:

147,16 €

szt.
vérifier plus
Boucles d'oreilles Natalia - ROSE GOLD Boucles d'oreilles Natalia - ROSE GOLD
Prix:

147,16 €

vérifier plus
Boucles d'oreilles Gigi - SILVER Boucles d'oreilles Gigi - SILVER
Prix:

134,53 €

vérifier plus

 

Kolczyki ślubne są jednym najważniejszych dodatków panny młodej. Odpowiednio dobrane pomogą wymodelować kształt twarzy oraz szyi, a ponadto uzupełnią ślubny makijaż oraz uczesanie. Potrafią dopasować się do każdego typu urody i wzmocnić ogólny efekt ślubnej kreacji.

Na pierwszym miejscu oczywiście zawsze będzie suknia ślubna, która już z daleka przykuwa uwagę gości. Natomiast kolczyki ślubne większą rolę odgrywają z bliższej odległości. Podczas tańca z panem młodym i gośćmi. W trakcie rozmowy z rodziną i znajomymi. Nawet fotograf będzie starał się uchwycić bliższe ujęcia na twarz. W tych momentach kolczyki potrafią naprawdę zdziałać cuda. Dowodem na to będzie liczba serdecznych komplementów, które otrzymacie pod ich adresem.

 

 

 

Dobry wybór kolczyków ślubnych jest niezwykle istotny. Pomoże poczuć się pięknie i wyjątkowo w tym ważnym dniu.

 

 

 

Złote, srebrne czy różowe złoto

 

 

 

No właśnie, które kolczyki wybrać, kiedy wybór jest dzisiaj tak ogromny. Zwrócić uwagę należy na wiele istotnych faktów. Jaką suknię będziemy mieć, czy fryzura ma być swobodna np. rozpuszczone fale, czy upięte. Jaki typ urody prezentujemy, czy mamy jasną czy ciemną karnację. Kolor włosów - ciemne, blond, może rude. Kolejny element, nie mniej ważny, czy w danym odcieniu biżuterii, dobrze czujemy się na co dzień.

 

 

 

Warto postawić na złoto, gdy nasza suknia będzie w kolorach bladego różu, ecru, śmietanki bądź ivory. W dodatku złoto idealnie będzie się komponować z opaloną skórą, gdzie ogólny efekt będzie przyjemny dla oka.

 

 

 

Gdy jesteś blondynką złoto, może się mniej kontrastować. Warto wtedy postawić na srebrne kolczyki ślubne. Ponadto, w połączeniu srebra ze śnieżnobiałą suknią stworzy wrażenie rodem z bajki. Jest to bardzo częste połączenie, które się sprawdza.

 

 

 

Kolczyki ślubne z różowego złota zyskują już od kilku lat na popularności, co nas zupełnie nie dziwi. Różowe złoto, które uzyskuje się z połączenia z domieszką miedzi, jest bardzo delikatne, subtelne i wręcz romantyczne.

 

 

 

Kolczyki oczywiście idealnie się skomponują z suknią w podobnym odcieniu – będzie to idealne alternatywa dla białej sukni. Ponadto doskonale podkreślą eteryczną urodę kobiety. Dla dziewczyn o jasnej cerze jest to świetny wybór.

 

 

 

Jeszcze jedną opcją wartą rozważenia jest połączenie: kolczyki z perłami w odcieniu różowego złota. Perły zyskują na popularności i aktualnie bardziej stanowią odzwierciedlenie tradycji z nowoczesnością.

 

 

 

Kolczyki ślubne długie czy krótkie

 

 

 

Długie kolczyki ślubne ładnie podkreślają i wyszczuplają rysy twarzy. Długie wiszące kolczyki dobrze współgrają z sukniami bez ramion, gdzie odkrywamy naszą szyję. Do sukni gorsetowych również będą pasować. Jeśli posiadacie owalny kształt twarzy, to należycie do grona szczęśliwych kobiet, które mogą nosić wszystkie rodzaje kolczyków ślubnych, Możecie zdecydować się na duże kolczyki ślubne. Kształt rombu, trójkąta, koła czy kwadratu, wszystko będzie pasować i tworzyć spójną całość.

 

 

 

Wybór krótkich kolczyków warto rozważyć kiedy cenicie sobie delikatne dodatki. Ich rozmiar sprawi, że również powinny być lżejsze, przez co będzie się je wygodniej nosić. Krótkie kolczyki będą bardziej przylegać do twarzy. Możecie wybrać kształt listka, kwiatu lub łezki, które wkomponują się bez problemu w np. rustykalny czy kwiecisty motyw ceremonii.

 

 

 

Kolczyki ślubne z kryształkami czy kolczyki ślubne boho

 

 

 

Kolczyki ślubne z kryształkami Swarovski to produkt, którego często szukają przyszłe panny młode. Osobiście nas to nie dziwi. Kryształki nadają blasku i podkreślają wygląd twarzy. Postarajmy się jednak dopasować ilość kryształków do makijażu i sukni którą wybierzemy. Jeśli planujemy mocny makijaż i błyszczącą suknię, to kryształki mogą być już zwyczajnie nie na miejscu. Chcemy uniknąć wrażenia kiczu z powodu przepełnienia błyskiem. Wszystko musi współgrać.

 

 

 

Kolczyki ślubne boho natomiast to w skrócie: naturalność, swoboda . Styl ten kojarzy się nam najczęściej z błogim luzem i wolnością. Dlatego dzisiejsze panny młode cenią sobie ten styl. Idealnie wkomponują się tutaj kolczyki ślubne z perełkami, kolczyki z kwiatkami czy też listkami. Podkreślą minimalistyczny styl i kompozycje naturalności.

 

 

 

Przeczytaj u nas na blogu:
Kolczyki ślubne w stylu boho? Oczywiście, że tak!

 

en haut
La boutique est en mode vue
Voir la version complète du site
Sklep internetowy Shoper.pl