Kolekcja Mishky to nie tylko ozdoba naszego ciała. Dowiedz się dlaczego
2.jpg


POZNAJ HISTORIĘ MISHKY

Chciałabym abyście poznali bardzo ciekawą, inspirującą i pełną ciepła historię o jednej z marek, które znalazły się w naszej ofercie. Jakość, wykonanie oraz kolorystyka tych ręcznie robionych ozdób jest obłędna. Czasem mam wrażenie, że mogłabym się wpatrywać i wpatrywać w te przeplatane koraliki, jednak jest jeszcze jedna rzecz, która przekonała mnie w 100%, iż MISHKY to dobry wybór i o tym dowiecie się poniżej.

Mishky to firma założona, przez dwie urocze panie Tita Navia i Martha Durán, której siedziba znajduje się w Kolumbii w Ameryce Południowej. Biżuteria również w całości jest produkowana w Kolumbii. Sam styl biżuterii wywodzi się z chęci dzielenia się kulturą, atmosferą i kunsztem tego pięknego kraju. Jest jednak coś jeszcze o czym po prostu musicie wiedzieć.

DLACZEGO MAMY KOLEKCJĘ MISHKY?

Mishky szkoli i zatrudnia kobiety ze społeczności o niskich dochodach. Wielu z rzemieślników pracujących przy tworzeniu biżuterii to samotne matki, które przystąpiły do programu „moja mama dla mnie”. Jest to inicjatywa, która zachęca do pracy w domu, tak by móc zapewnić opiekę dla swoich dzieci oraz mieć stałe źródło dochodu. Często są to kobiety, które przeszły wiele złego w swoim życiu. Faktem jednak jest to, iż kobiety te w niesamowity sposób ożywiają projekty Mishky. Sam fakt kupna ich projektów przyczynia się do transformacji, polepszenia czyjegoś życia. W ten sposób można stać się częścią wsparcia, można uhonorować ciężką pracę tych kobiet, wesprzeć ich rodziny i poprawić komfort ich życia.

Bardzo podoba mi się myśl, że istnieje taka inicjatywa. Sama nosząc ich biżuterię nie widzę tylko pięknej ozdoby ciała, widzę również historię, która się za tym kryje. Przesłanie płynące z tej bransoletki czy kolczyków to współczucie, uczciwość, prawa kobiet, miłość do dzieci i środowiska.

W zestawie z biżuterią Mishky, do pudełka dołączam drobną i bardzo ładną wizytówkę podpisaną przez kobietę, która indywidualnie wykonała Twój model. To sprawia, że nie zapomnisz o tym, do czego się przyczyniłaś, a jednocześnie nadasz dużo większej wartości swojej ozdobie.

Dajcie znać co myślicie o tego typu akcjach, czy lubicie gdy Wasza biżuteria kryje za sobą jakąś ciekawą historię i przesłanie?

Poniżej link do produktów Mishky:

https://mafiko.pl/producent/mishky

Pozdrawiam
Agnieszka
Mafiko

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl